Atribuită Cumpărare directă

Vopsea utilizata pentru acoperirea si protejarea suprafetelor din metal, lemn si zidarie. Vopsea galben 0.750 l/cutie - 10 cutii; vopsea verde 0.750 l/cutie - 10 cutii.

Număr anunț
DA25093134
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,40 RON
Valoare atribuită
277,40 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,40 RON

din 277,40 RON estimat