Atribuită Cumpărare directă

- nchiriere nacela 10 m: Inaltimea de lucru: 10.15 m Capacitate: 450 kg Lungime: 2.26 Latime: 1.2 m Acces lateral: Greutate: 2330 kg Anvelope albe, non marking si nivelul redus al zgomotului permit utilizarea masinii in interior pe podele curate Raza de bracaj zero in interior; rotile vireaza la 90 grade – permit masini sa fie utilizata cu usurinta in zonele inguste de lucru Rotile din fata actionate electric ofera o manevrabilitate deosebita si cicluri lungi de utilizare Extensia manuala a platformei ofera pe langa posibilitatea de a lucra in lateral si o platforma de lucru mai mare Comenzi proporitonale pentru operatii precise Utilaj ingust care poate intra pe mai toate usile de acces standard0 - Transport utilaje

Număr anunț
DA25094119
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
DARVISION INTERNATIONAL SRL (CUI 28678039)
Cod CPV
60180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,05 RON
Valoare atribuită
742,05 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,05 RON

din 742,05 RON estimat