Atribuită Cumpărare directă

FILTRU GX 10-9 3/4;FILTRU GX 50- 20;FILTRU CARBUNE WTU;DIASAFE PLUS - Filtru pentru dializant

Număr anunț
DA25037219
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33181520-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.615 RON
Valoare atribuită
10.615 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.615 RON

din 10.615 RON estimat