Atribuită Cumpărare directă

SISTEM CALCUL REFURBISHED - HP 8200 ELITE SFF SISTEM CALCUL REFURBISHED - HP 8200 ELITE SFF - Intel® Core™ i5-2400S Processor (6M Cache, up to 3.30 GHz), 4096Mb DDR3, HDD 320GB, DVD

Număr anunț
DA25023809
Autoritate contractantă
LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
Furnizor / câștigător
GIDEON COMP SRL (CUI 15266389)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,69 RON
Valoare atribuită
543,69 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,69 RON

din 543,69 RON estimat