Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare nesterile, din latex, usor pudrate cu amidon,cu suprafata neteda, manseta - margine rulata, cu forma universala care se potriveste pentru ambele maini. marimi: S-5cutii;M-85cutii Manusi chirurgicale, sterile, pudrate:nr.7-200buc,nr.7,5-350buc,nr.8-100buc,nr.8,5-50buc Mănuși din nitril M

Număr anunț
DA25045504
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.509 RON
Valoare atribuită
1.509 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.509 RON

din 1.509 RON estimat