Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA MUNCII,control medical periodic ,angajati Primaria Comunei Vidra

Număr anunț
DA25026540
Autoritate contractantă
COMUNA VIDRA (CONSILIUL LOCAL VIDRA) (CUI 4562320)
Furnizor / câștigător
AMVES S.R.L. (CUI 10609958)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.325 RON
Valoare atribuită
4.325 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.325 RON

din 4.325 RON estimat