Atribuită
Cumpărare directă
Pachet confrom oferta: test pyr COMPLET stripuri impregnate cu PYR+1 flacon P dimetyl aminociannaldehida x 1 buc= 230.20 lei trusa identificare stafilococ x100buc 2x97 lei=194 stripuri de urina x150 teste 61x69 lei=4209 lei urina de control set: level 1 level 2 cu picurator, 2 flacoane x25ml 1x654=654 lei
- Număr anunț
- DA25034252
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.287,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.287,20 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.