Atribuită Cumpărare directă

Gel ecografic, incolor, hipoalergenic, solubil ambalat in flacon de 5l maleabil, prevazut cu flacon de 260ml, precum si cu palnie pentru golire. Produs in UE.

Număr anunț
DA25021128
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
YDNA PRODEXIM S.R.L. (CUI 9900065)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat