Atribuită Cumpărare directă

Viola Inspire Plus True Blue 2x280x0.385 lei Viola Inspire Plus True Blue 2x390x0.294 lei

Număr anunț
DA25024705
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
SOLMIXFLOR SRL (CUI 34297691)
Cod CPV
03451000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,92 RON
Valoare atribuită
444,92 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,92 RON

din 444,92 RON estimat