Atribuită Cumpărare directă

1.Detergent manual Alley 50 kg x 4.10lei 205.00 2.Inalbitor 80L X3.60=288.00 3.Praf de curatat 48 flX2.90=139.20 4.Detartrant Nufarul 100LX5.98=598.00 5.Soda caustica 30kgX5.00=150.00 6.Sapun toaleta 100 gr 100 buc X1.20 lei/buc=120.00 7.Detergent automat Ozon 40 kgX4.80=192.00

Număr anunț
DA25027282
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.692,20 RON
Valoare atribuită
1.692,20 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.692,20 RON

din 1.692,20 RON estimat