Atribuită Cumpărare directă

Acid poliglicolic fir resorbabil, inlocuitor de catgut,steril ,cu ac, Cutie x 12 fire. A. .Grosime fir ,2/0 120 fire,3/0,36 fire.Acid poliglicolic impletit si acoperit cu stearat de calciu si policaprolactona. Invelisul asigura pasajul(trecerea)prin tesutul neted.Prezinta memorie redusa prin flexibilitata deosebita a firului.Timp de absorbtie prin hidroliza 60-90 zile, cu reactie tisulara minima.Sterilizat cu etilen-oxid. CU AC de marime variabila 12-50 mm si fire de lungime variabila 45-90cm ( ac otel special AISI 420) .Sonda, sonde duodenale Levin nazogastroduodenale CH16 Germanmed, L=120 cm CertificatCE. ATENTIE: ,,Factura va cuprinde doar reperele din prezenta achizitie. Nu se grupeaza mai multe achizitii pe aceiasi factura, in caz contrar va trebui refacuta factura’’

Număr anunț
DA25018748
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104 RON
Valoare atribuită
1.104 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.104 RON

din 1.104 RON estimat