Atribuită Cumpărare directă

RECIPIENT GRADAT,CAPACITATE 80 ML,FOLOSIT PENTRU EXTRAGEREA MUCUSULUI CU BRONHOSCOPUL FLEXIBIL.ESTE PREVAZUT CU CAPAC LA CARE SUNT ATASATE 2 TUBURI,AMBELE CU CONECTOR LUER-LOCK.UN TUB ARE LA CAPATUL DISTAL UN CONECTOR DIN SILICON TRANSPARENT,CARE SE POTRIVESTE ORICARUI TIP DE BRONHOSCOP FLEXIBIL.AL DOILEA TUB ARE UN CONECTOR DIN PVC DE CULOARE ALBASTRA,SE FOLOSESTE PENTRU ASPIRATIE.PRODUS STERIL,DE UNICA FOLOSINTA CUTIE=20 BUC

Număr anunț
DA25021000
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.660 RON
Valoare atribuită
2.660 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.660 RON

din 2.660 RON estimat