Atribuită Cumpărare directă

Telefon Mobil OnePlus 7 Pro, Procesor Octa-Core Snapdragon 855, Fluid AMOLED Touchscreen Capacitiv 6.67", 8GB RAM, 256GB Flash, Camera Tripla 48+16+8MP, Wi-Fi, 4G, Dual Sim, Android (Gri)

Număr anunț
DA25021946
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
32252000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat