Atribuită Cumpărare directă

Breloc de proximitate 150 Khz

Număr anunț
DA25020741
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
22457000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,80 RON
Valoare atribuită
135,80 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,80 RON

din 135,80 RON estimat