Atribuită Cumpărare directă

GENTAMICINUM SOL. INJ. 80mg/2ml Cutie x 10 fiole din sticla incolora x 2ml solutie injectabila KRKA D.D

Număr anunț
DA25028556
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MACIN (CUI 4321380)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33651000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465,50 RON
Valoare atribuită
465,50 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,50 RON

din 465,50 RON estimat