Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Nr crt Cod Denumire Impachetare Cant Preţ RON/UM 1 M10308 Salmonella As Poly O 2mL 1 290.0 2 M10111 Shigella As flexneri poly B 2mL 1 200.0 3 M10150 Shigella As sonnei phaseI 2mL 1 200.0 4 M10151 Shigella As sonnei phase? 2mL 1 200.0 Total: 890,00 ron
- Număr anunț
- DA25028405
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890 RON
- Valoare atribuită
- 890 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.