Atribuită
Cumpărare directă
CAPSE 24/6 TURIKAN/KANGARO CUT 5,000 1,50 EVIDENTIATOR PELIKAN, ALBASTRU BUC 3,000 2,10 EVIDENTIATOR PELIKAN, GALBEN BUC 3,000 2,10 EVIDENTIATOR PELIKAN, ORANGE BUC 3,000 2,10 EVIDENTIATOR PELIKAN, ROSU BUC 3,000 2,10 EVIDENTIATOR PELIKAN, VERDE BUC 3,000 2,10 CLIPS METAL STD 51mm, cutie de 12 bucati CUT 2,000 7,65 CLIPS METAL STD 32mm, cutie de 12 bucati CUT 2,000 2,85 PERFORATOR Office Products, 40 coli BUC 5,000 20,55 ELASTIC BANI Std subtire, 1000 gr BUC 1,000 23,25 DOSAR CARTON ALB STD, INCOPCIAT 1/1 BUC 100,000 0,32 BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ cotor 75mm, ALBASTRU BUC 100,000 5,55 CARTUS Cameleon KYOCERA TK350 BUC 2,000 75,00 CAPSATOR 24/6 TURIKAN HP-45, de mana (tip cleste), 22 coli BUC 2,000 36,92 CALCULATOR CANON AS1200, 12 digiti BUC 6,000 29,65 COS GUNOI HAN Grip, 18 litri, ALBASTRU BUC 4,000 12,65
- Număr anunț
- DA25019152
- Autoritate contractantă
- TERMO-SERVICE S.A. (CUI 14134878)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.225,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.225,34 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.