Atribuită Cumpărare directă

solutie curatat covoare (750 ml) - 30 buc; solutie curatare si dezinfectare (750 ml) - 25 buc

Număr anunț
DA25021685
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
OBERBAU SRL (CUI 23666360)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,45 RON
Valoare atribuită
356,45 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,45 RON

din 356,45 RON estimat