Atribuită Cumpărare directă

Instrumente frizerie conform anunt ADV1128418: "Foarfeca de tuns Jaguar Satin 7inch-18cm -Taiere margine, cu unghi de taiere margine neteda si microinseratii pe o lama.Design clasic pentru un sentiment traditional in timp ce lucrezi." BUC 1 418.61 "Aparat de tuns profesional cu acumulator si cablu Andis USPro Li Cordless, 0.5-2.4 mm, Silver Specificatii: Masina de tuns cu motor rotary. Este puternic cu rotatie mare (5500 rotatii / minut) Putere dubla fata de o masina de tuns magnetica Lama reglabila de la 0.5mm la 2.4mm Functioneaza la fel de bine pe par umed precum si pe par uscat Lame din otel inoxidabil de inalta calitate Incarcare totala in 90 minute cu 120 minute de functionare non-stop Pentru o folosinta continua, se transforma din masina cu acumulatori in una cu cablu Include 9 piepteni pentru a obtine o varietate de stiluri: 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm, 13mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25mm Caraceristici tehnice: -Alimentare (V/Hz):100-240 V, 50/60 Hz -Culoare: Silver -Greutate: 281g Pachetul contine: Masina de tuns -9 inaltatoare: 1.5, 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 mm.Incarcator -Adaptor european, australian si UK.Perie de curatare -Ulei pentru cutite.Manual tehnic.Garantie Andis" BUC 1 706.92 "ANDIS - Mașină contur T-outliner cordless Caracteristici: Durata de functionare a acumulatorului peste 100 minute. Motor DC foarte puternic, de mare viteza Miscarea lamei la peste 7200 de rotatii pe minut O lama in forma de T pentru un contur perfect Are indicator cu led care arată nivelul d

Număr anunț
DA25023737
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
39712100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.113,36 RON
Valoare atribuită
3.113,36 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.113,36 RON

din 3.113,36 RON estimat