Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE MANOPERA: REVIZIE INTRETINERE 2.5H X 88.24 LEI ECOTAXA 1.35 LEI PIESE: CARTUS FILTRU ULEI 1BUC X 40.02 LEI; CARTUS FILTRANT AER 1BUC X 50.31 LEI; FILTRU HABITACLU 1BUC X 77.07 LEI; DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 1L 1BUC X 33.63 LEI; DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 4L 1BUC X 114.96 LEI GARNITURA D16 1BUC X 2.37 LEI TOTAL SERVICII: 540.30 LEI
- Număr anunț
- DA25037306
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540,30 RON
- Valoare atribuită
- 540,30 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.