Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATORI UPS

Număr anunț
DA25046109
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR AGRICOL TOPOLOG (CUI 5271353)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,44 RON
Valoare atribuită
571,44 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,44 RON

din 571,44 RON estimat