Atribuită Cumpărare directă

diferite produse sportive

Număr anunț
DA25047818
Autoritate contractantă
Club Sportiv Comunal Ghiroda si Giarmata Vii (CUI 38882825)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.142,92 RON
Valoare atribuită
2.142,92 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.142,92 RON

din 2.142,92 RON estimat