Atribuită Cumpărare directă

Tub RX pentru aparatul Brivio DR-F conform oferta 490/05.02.2020 si cu respectarea cerintelor caietului de sarcini atasat. Garantie tehnica 12 luni. Piesele defecte inlocuite vor fi returnate furnizorului.

Număr anunț
DA25027736
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.200 RON
Valoare atribuită
79.200 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.200 RON

din 79.200 RON estimat