Atribuită
Cumpărare directă
Semințe gazon – sac 10 kg după cum urmează : semințe gazon universal 10 kg – 19 x 172,39 și semințe gazon Expressmaster 10 kg – 1 x 171,56, conform ofertei de preț Nr. 100543391 înregistrată la registratura primăriei comunei Gugești cu Nr. 1610/12.02.2019.
- Număr anunț
- DA25028886
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39293400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.446,97 RON
- Valoare atribuită
- 3.446,97 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.