Atribuită Cumpărare directă

PRODUSELE VOR FII CONFORME CU DESCRIEREA FURNIZORULUI DIN ANUNT.GARANTIA TREBUIE SA FIE CONFORMA CU CEA OFERITA DE PRODUCATOR.

Număr anunț
DA25042882
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PLENITA (CUI 15947224)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.016,77 RON
Valoare atribuită
1.016,77 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.016,77 RON

din 1.016,77 RON estimat