Atribuită Cumpărare directă

Begonia Ambassador Rose Blush 5x390x0.3119 lei Begonia Ambassador Scarlet 5x390x0.3119 lei Begonia Ambassador White 5x390x0.3119 lei

Număr anunț
DA25024734
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
SOLMIXFLOR SRL (CUI 34297691)
Cod CPV
03451000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.824,63 RON
Valoare atribuită
1.824,63 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.824,63 RON

din 1.824,63 RON estimat