Atribuită Cumpărare directă

PACHET ISU SALAJ CF ADV1128936 ULEI MOTOR M40- L 40 5,46 218,4 ULEI AMESTEC ROSU 2T L 3 7,56 22,68 ULEI AMESTEC VERDE 2T- L 3 7,56 22,68 ULEI SAE 30- L 6 12,61 75,66 ULEI ATF ROSU SERVODIRECTIE - L 5 9,24 46,2 385,62 TRANSPORT INCLUS

Număr anunț
DA25044382
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,62 RON
Valoare atribuită
385,62 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,62 RON

din 385,62 RON estimat