Atribuită Cumpărare directă

Acumulator stationar 12V 9Ah FP1290 Borna F2 - AGM VRLA UPS (151x65x95)

Număr anunț
DA25045988
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746,16 RON
Valoare atribuită
746,16 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746,16 RON

din 746,16 RON estimat