Atribuită
Cumpărare directă
23 abonamente CATV analogic la tariful de 463.67 lei/luna +TVA - serviciile vor fi furnizate pe suport fibra optica la sediul unitatii contractante; - pachetul ofertat de canale TV contine pachetul de baza analogic; - pachetul ofertat de canale include obligatoriu canalele TV romanesti aflate in emisie si autorizate de CNA, avand ca destinatie audienta nationala; - puterea semnalului : 82 - 90 dBmV.
- Număr anunț
- DA25044712
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 92232000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,67 RON
- Valoare atribuită
- 463,67 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.