Atribuită Cumpărare directă

Hartie EKG 110mm x 20m, pentru Cardiorapid Cardiette Handy, Heaco ECG600G Hartie termica pentru uz medical. Caroiaj rosu. Hartie EKG compatibila, calitate superioara. Mod de ambalare : 5 role/set

Număr anunț
DA25046786
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,50 RON
Valoare atribuită
206,50 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,50 RON

din 206,50 RON estimat