Atribuită Cumpărare directă

: PACHET DOTARE LOC DE JOACA contine: 1. Carusel rotativ cu figurine 3D cu brate oscilante pe inaltime (cod 408)…………………………….1 buc x 4800 lei = 4800 lei 2. Figurina ursulet 3D pe arc (cod 321)………………………1 buc x 1730 lei = 1730 lei 3. Figurina elefant 3D pe arc (cod 322)………………………1 buc x 1730 lei = 1730 lei 4. Carusel tip platforma (cod 403)……………………………1 buc x 2100 lei = 2100 lei 5. Balansoar pe arcuri cu figurine 3D (cod 320)……………..1 buc x 2880 lei = 2880 lei Pretul pachetului include un discount de 10% in valoare de 1324 lei fara tva ;PRODUSELE VOR FI NSOTITE DE DECLARATIE DE CONFORMITATE SI CERTIFICAT DE GARANTIE .SE VA INCHEIA CONTRACT PENTRU FURNIZARE PRODUSE .

Număr anunț
DA25054688
Autoritate contractantă
SC PARCURI VERZI SRL HUSI (CUI 28323214)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.916 RON
Valoare atribuită
11.916 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.916 RON

din 11.916 RON estimat