Atribuită Cumpărare directă

Autocolant PV + placuta komatex 30x10cm DR. CEAON BESLIU MARGARETA MIHAELA DR. CRICA LUCIANA DR. POPOIAG CIPRIAN CONSTANTIN DR. HAGI DENIS CAMERA TEHNICA SERVER

Număr anunț
DA25064247
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,50 RON
Valoare atribuită
117,50 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,50 RON

din 117,50 RON estimat