Atribuită
Cumpărare directă
Retea de WIFI Public pentru acces la internet compatibila cu Acord Grant Proiect WIFI4EU in spatiile puse la dispozitie de beneficiar ,18 locatii conectate la wifi astfel: 16 AP uri de exterior Aruba 365 si 8 AP uri de interior Aruba 305 IAP. Pret: 60225.62 lei fara TVA,la care se adauga TVA-ul de 11442.88 lei Curs valutar: 1 Euro = 4,7779 lei
- Număr anunț
- DA25046781
- Autoritate contractantă
- COMUNA FERESTI (CUI 16476761)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.225,62 RON
- Valoare atribuită
- 60.225,62 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.