Atribuită
Cumpărare directă
Extindere retea 0,4 kV cu stalpi de beton, cu conductor torsadat (izolat) trifazat, inclusiv conductor iluminat, inclusiv pamantare, la Tinaud cu 3 stalpi speciale, cablu subteran si retea aeriana trifazata cu fir de iluminat si extindere retea apendice str.B.Bela cu 2 stalpi de sustinere si 1 stalp special capat, retea trifazata cu fir de iluminat.
- Număr anunț
- DA25073460
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
- Cod CPV
- 45231400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.