Atribuită
Cumpărare directă
Nr.crt Denumire produse sau servicii U.M Cantitate Pret unitar Valoare Valoare TVA 1 Inalbitor Cloret 1L parfumat buc 50 1.69 84.5 16.06 2 Detartrant Nufarul 1L buc 50 5.95 297.5 56.53 3 Detergent pardoseli suprafete ceramice Hillox 5L buc 6 12.35 74.1 14.08 4 Asevi solutie pardoseli 5L lavanda sau trandafir buc 2 21.25 42.5 8.08 5 Detergent suprafete din lemn Hillox 5L buc 2 13 26 4.94 6 Detergent manual Deo Ozon 20kg buc 2 82.9 165.8 31.50 7 Domestos solutie toaleta lichid 750ml buc 50 5.5 275 52.25 8 Sio/Eudora praf de curatat 500ml, diverse arome buc 20 2 40 7.60 9 Domestos odorizant wc bile 55g, diverse arome 150 4.5 675 128.25 10 Rezerva aparat electric Airwick 250ml buc 63 9.5 598.5 113.72 11 Rezerva mop 250gr buc 30 3.25 97.5 18.53 12 Saci menaj 35L, Rapido, negri, 50buc/rola rola 10 2.6 26 4.94 13 Saci menaj 60L, Rapido, 50buc/rola rola 10 4.2 42 7.98 14 Saci menajeri 120L, Rapido, 10buc/rola, grosi rola 10 3.85 38.5 7.32 15 Saci menajeri 240L, negri, 10buc/rola Rapido rola 30 7.2 216 41.04 16 Cloret detergent geam 750ml buc 20 3.1 62 11.78 17 Spray mobila clasic Pronto 300ml buc 10 10.2 102 19.38 18 Laveta stergere praf bumbac 30x60cm, vin ambalate la kg buc 500 0.75 375 71.25
- Număr anunț
- DA25044935
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- THINGS FOR YOUR OFFICE SRL (CUI 36316366)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.237,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.237,90 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.