Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt concurs personal contractual organizat in data de 12.03.2020, in Monitorul Oficial partea III-a si intr-un ziar cotidian de larga circulatie. Data publicarii 19.02.2020.

Număr anunț
DA25045799
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79340000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988,69 RON
Valoare atribuită
988,69 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988,69 RON

din 988,69 RON estimat