Atribuită
Cumpărare directă
Baterie pentru Sony Vaio VPCEA4S1E/P VPCEA4S1E/V VPCEA4S1E/W (4400mAh 11.1V) Laptop acumulator marca Green Cell®, conform ofertei nr 27091/11.02.2020, la anuntul nr. ADV1129395. Capacitate: 4400mAh / 49Wh Tensiune alimentare: 11.1V / 10.8V Numar celule: 6 Tipul celulelor: Li-Ion Producatorul celulelor: Green Cell Functii: Protectie la supraincalzire;Protectie supraincarcare;Previne supraincalzirea;Protectie suprasarcina;Protectie scurtcircuit. Caracteristici generale: -Inaltime: 2 cm -Adancime: 5 cm -Lungime: 27.5 cm -Greutate: 315 g
- Număr anunț
- DA25049440
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02512 (CUI 4316090)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 31440000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,11 RON
- Valoare atribuită
- 305,11 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.