Atribuită Cumpărare directă

PARBRIZOL IARNA 5L - 17 BUC X 21.85 = 371.42 SPRAY RUGINA LIQUI 450ML - 1 BUC X 23.53 = 23.53 TOTAL = 394.95

Număr anunț
DA25053104
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI 25064565)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,95 RON
Valoare atribuită
394,95 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,95 RON

din 394,95 RON estimat