Atribuită
Cumpărare directă
CONSUMABILE DE LABORATOR: HIDROXID DE SODIU pellets PA. Producator Chimreactiv 1 Kg 2 35.00 AZOTAT DE PLUMB PA. Producator Chimreactiv 1 Kg 1 99.00 Medline Scientific™ Polarimeter bulb sodium 50-220V 50Hz 20W for Polaris polarimeters Medline Buc 1 1479.00 ACID CITRIC anhidru PA. Producator Chimreactiv 1 Kg 1 32.00 Fehling´s solution, solution A: copper(II) sulfate, for determination of sugar. Producator Scharlau Spania 1 L 1 124.95 Fehling´s solution, solution B: potassium sodium tartrate, alcaline, for determination of sugar. Producator Scharlau Spania 1 L 1 176.40 TIOSULFAT DE SODIU pulbere PA. Producator Chimreactiv 1 Kg 2 39.00 FENOLFTALEINA solutie 1%. Producator Chimreactiv 1 L 1 99.00 ALCOOL ETILIC 99.50 % absolut PA 1 L 1 69.00 "PAHAR ERLENMEYER GAT INGUST 2000 ML Cu gradatii Material : sticla borosilicata Capacitate : 2000 ml Diametru baza : 166 mm Inaltime : 280 mm Diametru gura: 40 mm " Buc 20 45.79
- Număr anunț
- DA25092760
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.740,35 RON
- Valoare atribuită
- 3.740,35 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.