Atribuită Cumpărare directă

Diagnoza unui element/lună/stație – date lunare (cantitati lunare de precipitatii) pentru perioada 01.01.2020 - 31.12.2020 de la stația meteorologică Tg. Neamț, cea mai apropiata de zona localitatii Bălțătești, jud. Neamț

Număr anunț
DA25048560
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE R.A. (CUI 11672708)
Cod CPV
71351610-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134 RON
Valoare atribuită
1.134 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134 RON

din 1.134 RON estimat