Atribuită Cumpărare directă

Konica Minolta Bizhub C227 Multifunctional laser color A3 Functii: Imprimare, Copiere, Scanare, Fax Viteza imprimare/copiere: 22ppm A4 / 14ppm A3 Rezolutie: 600dpi × 600dpi Duplex automat Tavi 2 x 500 coli; Tava Bypass 100 coli; Stand Limbaj de printare PostScript 3, PCL 6, Raw TCP, LPR Greutatea acceptata a hartiei 60 - 256 g/mp Copiere multipla : 1-9,999 copii; 25-400% in pasi de 0,1%, zoom automat Procesor 1.2GHz, memorie 2GB RAM, 250GB HDD, display LCD 7 touch color Interfata USB, Retea Alimentator automat de documente fata-verso inclus Stand inclus Consumabile incluse: Toner & Drum Cyan, Magenta, Yellow, Black. , CONFORM CAIETULUI DE SARCINI PE CARE IL ATASAM

Număr anunț
DA25060849
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.029,43 RON
Valoare atribuită
20.029,43 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.029,43 RON

din 20.029,43 RON estimat