Atribuită Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE - cerneala - 1 , pic - 2, calculator -1 , agenda - 2, hartie xerox absolut - 15 , dosar pvc- 10 , stick 16gb - 1 , mine creion - 3, radiere - 2, xerox a4 - 5, xerox a4 - 15 ,tastatura calculator-1 ,mouse calculator-1

Număr anunț
DA25056587
Autoritate contractantă
Comuna Scortoasa (CUI 3662657)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650,54 RON
Valoare atribuită
650,54 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650,54 RON

din 650,54 RON estimat