Atribuită Cumpărare directă

WA554517 - DUZA HEA PRO TIP 517 - 1 BUC - 165.12 RON FARA TVA WA97024 - FILTRU ALB IN LINIE - 1 BUC 129.60 RON FARA TVA

Număr anunț
DA25039482
Autoritate contractantă
Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589,44 RON
Valoare atribuită
589,44 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589,44 RON

din 589,44 RON estimat