Atribuită Cumpărare directă

Radiera pentru creion, alba, ovala, Herlitz Speck Zahar alb, cubic, 1kg / cutie Suport birou, fara accesorii, Fellowes Marker Uni Posca PC-7M, varf rotund 4.5 - 5.5mm, negru Pix fara mecanism, medium, corp in culoarea minei, albastru Pix fara mecanism, fine, Bic Orange, albastru Lipici solid 20g, Pelikan

Număr anunț
DA25064451
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,87 RON
Valoare atribuită
251,87 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,87 RON

din 251,87 RON estimat