Atribuită Cumpărare directă

Q7553X (53X) CARTUS TONER BLACK (7000 PAG) ORIGINAL HP LASERJET P2015 M2727 P2014 P2015 CE505X 05X CARTUS TONER BLACK 6,5K ORIGINAL HP LJ P2050 P 2050 P2053 P 2053 P2053D P 2053 D P2054

Număr anunț
DA25074792
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centru Judetean Harghita (CUI 20659929)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.565 RON
Valoare atribuită
6.565 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.565 RON

din 6.565 RON estimat