Atribuită Cumpărare directă

8PU60EA Laptop ultraportabil HP 14s-dq0001nq cu procesor Intel® Celeron™ N4000 pana la 2.60 GHz Gemini Lake, 14", HD, 4GB, 128GB SSD, Intel® UHD Graphics 600, Windows 10 Home S, Natural silver

Număr anunț
DA25085727
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,46 RON
Valoare atribuită
1.176,46 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,46 RON

din 1.176,46 RON estimat