Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 x 100 buc Pix x 30 buc Mina creion mecanic x 2 buc Creion mecanic x 1 buc Creion cu radiera x 10 buc

Număr anunț
DA25077542
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240,09 RON
Valoare atribuită
1.240,09 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.240,09 RON

din 1.240,09 RON estimat