Atribuită
Cumpărare directă
Covor din polietilena tratata cu adeziv sensibil la presiune, pentru retinerea particulelor foarte fine de praf de pe incaltaminte si rotile carucioarelor. Are o configuratie joasa, astfel incat nu este nevoie de nici un cadru. Nu lasa reziduri pe podea. Straturile (foitele) de polietilena sunt usor de indepartat. Acestea sunt numerotate consecutiv intr-un colt pentru a putea sti mereu cate straturi mai sunt de folosit si pentru a nu indeparta din greseala mai multe in acelasi timp Dimensiune: 66cm x 114cm U.M. - set x 30 foi Soluție alcoolică cu 2% clorhexidină, incoloră, pentru dezinfecţia chirurgicala a pielii intacte si mainilor. Eficacitate bactericida, levurocida, micobactericida, virucida. Testat conform EN 13727, EN 13624, EN 14348, EN 14476. Produs avizat de catre Comisia Nationala pentru Produse Biocide din cadrul Ministerului Sanatatii. Aviz Nr. 4457BIO/01/12.24. Producator: Dr. Schumacher - Germania
- Număr anunț
- DA25083675
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972,24 RON
- Valoare atribuită
- 972,24 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.