Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta tine loc de comanda. Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei produsului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii. Produsele se vor livra la magazia spitalului, in intervalul orar luni-vineri 08:00-14:00. Transportul este suportat de catre furnizor, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. Produsul este insotit de certificate de conformitate, avize emise de ANM, termen de valabilitate cel putin un an de la data livrarii. PACHET DEZINFECTANTI conf. oferta nr. 317/11.02.2020: Desmanol Pure flacon 1 litru cu pompa dozatoare - 60 buc Terralin Protect flacon 2 litri - 60 buc Tablete clorigene Jaclor - cutie 250 tablete - 60 buc Mikrozid AF Liquid flacon 1 litru cu pulverizator - 60 buc Pret: /pachet
- Număr anunț
- DA25081730
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.048 RON
- Valoare atribuită
- 9.048 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.