Atribuită Cumpărare directă

Serviciu acces internet si gazduire pagina web DESCRIERE: Furnizare serviciu de acces la internet de banda larga prin fibra optica cu viteza minima garantata de 100Mbs precum si gazduire si administrare pagina web

Număr anunț
DA25062215
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
IQ-NET SRL (CUI 16499714)
Cod CPV
72411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.300 RON
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON

din 8.300 RON estimat